škola volá

Uběhlo to jako voda a po prázdninách opustí novoborské mateřinky stovka předškoláčků. Odcházejí do 1.tříd základních škol, do přípravných tříd, ale i do speciálních škol.
V červnu jsme se společně rozloučili v novoborském divadle na SLAVNOSTNÍM ŠERPOVÁNÍ (foto zde https://skolkynovybor.rajce.idnes.cz/Serpovani_2022) a do konce roku si ještě užili výletů, zajímavých akcí a školních slavností.

Sice jsme smutní, že něco končí, ale každý konec nese i nový začátek. Pro odcházející školáčky jsou to noví kamarádi, paní učitelka, velká škola a radost z prvních krůčků ve čtení, psaní i počítání.
Pro nás ve školkách je to těšení na nové "školkáčky", kteří v září nastoupí a udělají ten "velký krok" do neznáma bez táty a mámy.

Přejeme našim odcházejícím "školákům" hodně úspěchů ve škole, hodně radosti v životě, spoustu dobrých kamarádů kolem sebe a milující rodiče, kteří občas odpustí i malou chybku, neboť chybami se člověk učí.

VÁM VŠEM přejeme krásné prázdniny a dovolenou, hodně sluníčka, oblíbených aktivit, ale i skvělých zážitků s vašimi dětmi. Děkujeme vám za spolupráci i důvěru, se kterou jste nám své děti svěřovali. Budeme rádi, když se třeba přijdete podívat a společně zavzpomínat...

I.Posseltová

klicek@msklicek.cz