MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 10.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg

Jahůdka - výlet za pokladem

V červnu si děti z Jahůdky užívaly výlety. První k Chotovickému rybníku a druhý směrem na Janov, kde je čekala dobrodružná cesta za pokladem s vílou Rozárkou. Cesta byla plná úkolů a děti viděly po cestě i malé žabičky. Poklad byl nalezen, a protože byl celý sladký (čokoládové mince, sušenky apod.), tak si na něm děti hned pochutnaly.

Pokračovat ve čtení

Čtyřlístek - Cesta za pokladem

Celý rok utekl jako voda a přišel čas rozloučit se i se studentkami z Pedagogické školy, které k nám docházely na praxi. Děvčata si pro děti připravila stezku plnou úkolů, po které jsme se vydali hledat poklad. Při činnostech jsme si procvičili svoji pamět, pozornost ale i německý jazyk. Vše jsme zvládli a teď už zbývalo jenom najít poklad. Sice nám chvíli trvalo, než jsme jej objevili, ale huráááá, našli jsme ho! :-) 

Dívkám tímto moc děkujeme za krásně připravené dopoledne a přejeme jim hodně úspěchu ve škole! 

Pokračovat ve čtení

Borůvka - výlet k Máchovu jezeru

Úprkem se nám blíží konec školního roku a my jsme vyrazili na třídní výlet do Doks. Jeli jsme tam i zpět vláčkem, což byl parádní zážitek, ale ještě lepší byla jízda výletní lodí MÁJ po Máchově jezeře. Moc se nám výlet i počasí vydařilo a příjemně znavení jsme se vraceli zpátky do školky.

Pokračovat ve čtení

Borůvka - parádní osvěžení na koupališti

Co se dá dělat v takovém horku? Není nic lepšího než se schladit na koupališti. Byla to paráda, koupali jsme se, stavěli různé stavby z písku, obešli bosky celé koupaliště a zatočili se na kolotoči. A pokud se zrovna nekoupeme na koupališti, moc rádi stavíme zajímavé stavby z různých stavebnic, které si maminky mohou prohlédnout na výstavě v šatně.

Pokračovat ve čtení

Borůvka - pečení nás baví

I když jsme skoro celá třída plná kluků, moc rádi pečeme různé sladké dobrůtky. Naposledy jsme pekli maminkám výborné jablečné bábovky a muffiny, které jim moc chutnali. A protože se paní ředitelka dozvěděla, že tak rádi pečeme, dostali jsme ke Dni dětí krásné kuchařské zástěry a čepice. Děkujeme :-) 

Pokračovat ve čtení

Jahůdka - malování na školní zahrádce

Krásný program pro nás připravila na zahradě maminka našeho kamaráda Jonáška. Na velké plátno děti malovaly vesmír a každý si mohl na čtvrtku namalovat svůj vlastní obrázek bez použití štětců. Dětem se tvoření venku moc líbilo! 

Tímto velmi DĚKUJEME!

Pokračovat ve čtení

Borůvka - svačinka na terase

Naše školka je moc krásná, ale úplně nejlepší je zahrada a taky terasa s krásnou markýzou. A proto by byla velká škoda nesvačit jednou za čas venku, protože venku prostě chutná mnohem lépe.

Pokračovat ve čtení

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz