• Slideshow1.jpg
  • Slideshow2.jpg
  • Slideshow3.jpg
  • Slideshow4.jpg
  • Slideshow5.jpg

info

Vážení rodiče,
zaměstnanci všech pracovišť MŠ „Klíček“ Nový Bor se připojují k vyhlášené celodenní stávce škol a školských zařízení formou jednodenního přerušení práce. Znamená to, že v pondělí 27. 11. 2023 budou všechna pracoviště školy uzavřena, pokud nedojde ke změnám, které by stávku odvrátily.
Nesouhlasíme s navrhovanými opatřeními, které se negativně odrazí na kvalitě vzdělávání ve všech typech škol.
V mateřských školách by se úsporná opatření týkala především snižování úvazků a platů provozních zaměstnanců (kuchařek, školnic, hospodářek) a úvazků i platů asistentů pedagoga. Jsou to profese, bez kterých se neobejdeme, které mají v mateřinkách nezastupitelné místo, ať již v zajištění zdravého a vyváženého stravování, čistého a bezpečného prostředí, ale i jako pomoc a podpora dětem, které ji stále více potřebují.
Vážení rodiče, velmi se omlouváme, že vám tímto krokem zkomplikujeme váš pracovní i osobní život, mrzí nás to, ale neřešení celé situace by do budoucna zkomplikovalo zajištění kvalitního vzdělávání a péče o vaše (i naše) děti, včetně zajištění provozu škol.
Jako ředitelka školy podporuji rozhodnutí svých zaměstnanců, protože si jejich práce vážím a záleží mi na zachování současných podmínek a kvality vzdělávání.
Prosím vás tímto o pochopení i podporu.

S úctou
Mgr. Ivana Posseltová, ředitelka školy

 

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

FMP ERN

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 777 466 915
777 466 914
e-mail: reditelka@msklicek.cz

Zřizovatel