• Slideshow1.jpg
  • Slideshow2.jpg
  • Slideshow3.jpg
  • Slideshow4.jpg
  • Slideshow5.jpg

škola volá

Uběhlo to jako voda a po prázdninách opustí novoborské mateřinky stovka předškoláčků. Odcházejí do 1.tříd základních škol, do přípravných tříd, ale i do speciálních škol.
V červnu jsme se společně rozloučili v novoborském divadle na SLAVNOSTNÍM ŠERPOVÁNÍ (foto zde https://skolkynovybor.rajce.idnes.cz/Serpovani_2022) a do konce roku si ještě užili výletů, zajímavých akcí a školních slavností.

Sice jsme smutní, že něco končí, ale každý konec nese i nový začátek. Pro odcházející školáčky jsou to noví kamarádi, paní učitelka, velká škola a radost z prvních krůčků ve čtení, psaní i počítání.
Pro nás ve školkách je to těšení na nové "školkáčky", kteří v září nastoupí a udělají ten "velký krok" do neznáma bez táty a mámy.

Přejeme našim odcházejícím "školákům" hodně úspěchů ve škole, hodně radosti v životě, spoustu dobrých kamarádů kolem sebe a milující rodiče, kteří občas odpustí i malou chybku, neboť chybami se člověk učí.

VÁM VŠEM přejeme krásné prázdniny a dovolenou, hodně sluníčka, oblíbených aktivit, ale i skvělých zážitků s vašimi dětmi. Děkujeme vám za spolupráci i důvěru, se kterou jste nám své děti svěřovali. Budeme rádi, když se třeba přijdete podívat a společně zavzpomínat...

I.Posseltová

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

FMP ERN

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 777 466 915
777 466 914
e-mail: reditelka@msklicek.cz

Zřizovatel