MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

Výlet do ZOO

V úterý 11. 6. se všechny třídy z naší školky vydaly společně s našimi německými kamarády na výlet do ZOO v Liberci. Maminky nám do batůžků zabalily svačinky, ke školce pro nás přijely autobusy a společně jsme vyrazili na cestu.

V ZOO byla spousta dětí z jiných škol a školek, ale my jsme se i přesto všichni poznali. Každá třída měla totiž jinou barvu čepiček, tudíž jsme se nemohli pomíchat, ani se nikam zatoulat. Po příjezdu do ZOO jsme si snědli svačinky a u toho jsme pozorovali výběh zeber. Po svačince jsme se vydali prozkoumat celou zoologickou zahradu.

Viděli jsme zde spoustu zvířátek, děti však nejvíc zaujali sloni, zebry, žirafy, bílí tygři, tučňáci, opice a lachtani. Měli jsme štěstí, že jsme stihli krmení lachtanů, které se dětem velmi líbilo. Když jsme si prošli celou zahradu a podívali se na všechna zvířátka, zašli jsme si do blízké restaurace na oběd.

Více fotografií najdete zde

Výlet do ZOO