Klek Svojskova3 MŠ Klíček
pohadka pulz

  • 10.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg

Školka v přírodě - Den první!

Na školku v přírodě jsme se už od zimy velmi těšili. A konečně je to tu! Cestu ze školky na nádraží jsme zvládli pěšky a odtud jsme vlakem dojeli do České Lípy, kde nemohla chybět malá svačinka.
Tam jsme přestoupili na autobus, který nás dovezl do Holan. Následnou cestu do kempu jsme už došli pěšky.
V kempu jsme se ubytovali, prošli a prohlédli jsme si celé okolí kempu. Upozornili jsme se na možná nebezpečí, pohráli si a už na nás čekal oběd (špagety :-))

Po obídku jsme se náležitě odpočali a vydali jsme se prozkoumávat okolní krajinu. V nedalekém lese jsme zaslechli cvrkat cvrčka. Hledali jsme se všech sil, ale najít jsme ho nemohli. Snad se nám to do konce pobytu podaří. Abychom tomu trošku dopomohli, postavili jsme pro něj i pro ostatní hmyz domečky. 

Poté jsme se vydali zpátky do kempu. A jelikož bylo stále teplo, smočili jsme si v brouzdališti naše ušlapané nožičky. Pohráli jsme si s míči, namalovali obrázky na místní dlažbu a pohoupali se na houpačce. Ale to už na nás čekala výborná večeře. 

Po večeři jsme se vykoupali a čekala nás pyžamová párty, kterou jsme spojili s oslavou narozenin Aničky Krejné. Zatančili jsme si s balónky, vyfotili se ve fotokoutku, dali si šampáňo a náležitě se vyřádili. Po pyžamové párty jsme se podívali na pohádku o tom našem cvrčkovi a upalovali jsme spinkat do svých postýlek. 

Více fotografií zde

Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...

 

 

Zřizovatel

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: reditelka@msklicek.cz