Klek Svojskova3 MŠ Klíček
pohadka pulz

  • 10.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg

V úterý ráno jsme se probudili do deštivého počasí.

Nenechali jsme se ale odradit, sbalili jsme si do batůžků pláštěnky a vyrazili jsme na výlet. Cestou lesem jsme opět zaslechli našeho kamaráda cvrčka, který nás dovedl až k nedalekému kamennému mostu. Když jsme most přešli, uviděli jsme dolanský vodopád. Za vodopádem jsme ještě objevili krásný most se sochami vodníka a panny. 
Na cestě jsme také potkali několik kamarádů cvrčka - vážku, šneky, volavku a kukačku. Ovšem cvrčka se nám bohužel spatřit nepodařilo.

Nedaleko našeho areálu se nachází zřícenina hradu Milčany, jejíž návštěvu jsme si nemohli nechat ujít. Děti se tu hned rozpovídaly o tom, jak to tu dříve asi vypadalo. Povídaly, že zde žily královské rodiny a po zdejších cestách jezdily kočáry s koňským spřežením. 

Po návratu z výletu na nás čekal vynikající oběd - svíčková s houskovým knedlíkem. :-)

Po krátkém poledním odpočinku jsme si ozdobili památková trička textilními barvami (prosíme před vypráním zažehlit žehličkou). Ten, kdo zrovna nezdobil, vybarvoval omalovánku cvrčka, nebo řešil těžký cvrčkův labyrint. Nakonec jsme si i pořádně zařádili (do odkazu přidávám krátké video).

Doufáme, že se nám zítra konečně podaří nelézt toho našeho cvrčka, za kterým jsme sem přijeli.

Za poslední zmínku snad stojí ještě naše výborná večeře - řízek s bramborovou kaší. :-)

Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...

Další fotografie zde.

 

 

Zřizovatel

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: reditelka@msklicek.cz