Klek Svojskova3 MŠ Klíček
pohadka pulz

  • 10.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg

Poslední den pobytu jsme si moc užili!

Ráno nás čekala řádná rozcvička. Protáhli jsme se, rozehřáli a rázem jsme byli připraveni na celý den.
Po snídani jsme si ozdobili rámečky, do kterých jsme si následně vložili naši společnou fotografii. Namalovali jsme si také vodovými barvami a foukacími fixami podklad na naši společnou práci, na které jsme pracovali průběžně celý den. Výsledek se nám velmi podařil - bude viset na chodbě u nás ve školce.
Ten, kdo zrovna nevýtvarničil, zkoumal pod lupou svět v trávě. 

Po této náročné práci nás ovšem čekal vydatný oběd - borůvkové knedlíky. To jak se kuchařům knedlíky povedly, můžete posoudit sami dle fotografií.

Po krátkém poledním odpočinku jsme využili krásného počasí a smočili jsme nožky v bazénu. Během bazénových radovánek si také děti mohly zaskákat na trampolínách, zahrát fotbal, nebo malovat na chodník křídami.

Abychom se v horkém počasí opravdu pořádně osvěžili, dali jsme si po svačince nanuk. 

Náhle jsme za plotem uslyšeli nám již dobře známý zvuk - cvrkot cvrčka. Proto jsme si vzali na záda batůžky a vydali se ho hledat. Po cestě na nás čekalo spoustu zajímavých a těžkých úkolů, které jsme museli splnit. Po jejich úspěšném zdolání jsme ho konečně našli. A víte kde? V našich domečkách, které jsme pro něj postavili už v pondělí. Cvrčka jsme společně vypustili na svobodu i s jeho kamarády a doufáme, že se v našich domečkách společně zabydlí. 

Večer jsme vespod všech kufrů a cestovních tašek nalezli baterky. Toho se ihned muselo využít. Vydali jsme se tedy po penzionu hledat poklad. A našli jsme ho. Čekala v něm na nás sladká odměna, bublifuk a diplom.

Celý pobyt jsme si velmi užili, děti byly velmi šikovné a statečné. 

Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...
Školka v přírod...

Další fotografie zde.

 

Zřizovatel

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: reditelka@msklicek.cz