MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 55.jpg

Borůvka - Zelenina

Pohádka O řepě nás zavedla do království zeleniny. Zeleninu jsme poznávali na obrázku i ve skutečnosti, ochutnávali ji, připravovali z ní smoothie a zapamatovávali si jména jednotlivých druhů. Bavilo nás cvičit se zeleninovými semínky, která jsme si donesli z košíčku na žebřinách. Také jsme v knihách hledali pohádku O řepě nebo přiřazovali listy  na řepu podle počtu puntíků. Celé téma jsme zakončili námětovou hrou „Na obchod se zeleninou“, kdy se děti vystřídaly ve všech rolích (prodavač, nakupující, zásobování). Hra nás úplně pohltila, proto ji jistě budeme brzy opakovat.

 

Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
Borůvka - Zelen...
 

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz