MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 55.jpg

Borůvka - Bude zima, bude mráz

I když se letošní zima neukázala ve své bílé kráse, přesto jsme si na ni v lednu hráli. Seznamovali jsme se s jejími typickými znaky, sněhovou nadílku přivolávali písní „Potkal mrazík metelici“, kterou jsme doplňovali jednoduchou hrou na zvonkohru. Děti si rády stavěly z pěnových kostek zasněžené domečky. Chladné roční období si žádá odpovídající oblečení. Do hry se tedy dostaly zimní šály. Děti je rozkládaly, porovnávaly a seznamovaly se s pojmy široký a úzký. Potěšení dětem přineslo rozpouštění barevných ledů. Sledovaly jejich rychlost rozpouštění ve studené a horké vodě. Radost jim přinášely i barevné změny odehrávající se ve sklenicích. Neméně oblíbenou činností bylo skákání „po ledových krách“.

 

Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
Borůvka - Bude ...
 

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz