MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 55.jpg

Čtyřlístek - Sázení kytiček

Přišlo jaro. Venku začaly vykvétat první jarní květiny, a abychom je s dětmi uměli pojmenovat, naučili jsme se nejdříve poznávat podle obrázků. Následně jsme každý den na vycházkách hledali jarní květiny a poznávali je.

 Když jsme se po celém týdnu naučili, jak která kytička vypadá, rozhodli jsme se, že si do třídy také přineseme jaro. A to právě tím, že si zasadíme nějaké jarní kytičky. Ozdobili jsme si jarní květináče a děti si samy zasadily narcisy a hyacinty. Děti sázení velice bavilo. Když jsme se po víkendu vrátili do školky, ve třídě už na nás čekaly krásné vykvetlé květiny.

Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček
Sázení_kytiček

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz