MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 55.jpg

Čtyřlístek - Velikonoční pečení

Protože v naší třídě velice rádi vaříme a pečeme, rozhodli jsme se, že si upečeme malé velikonoční beránky. Nejprve jsme si ukázali a pojmenovali potraviny, které budeme potřebovat na výrobu těsta - heru, smetanu ke šlehání a hladkou mouku. 

Když bylo těsto hotové, bylo potřeba ho vyválet. Válení těsta si zkusil každý zvlášť a každý si také vykrojil svého malého velikonočního beránka. Paní kuchařky byly tak hodné, že nám beránky v kuchyni upekly. Upečené beránky jsme nakonec obalili v moučkovém a vanilkovém cukru a po obědě jsme si na nich moc pochutnali :-)

Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...
Čtyřlístek - Ve...

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz