MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 10.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg

Čtyřlístek - Cesta za pokladem

Jelikož panuje krásné počasí, rozhodli jsme se, že si uděláme výlet do Skalice u České Lípy. A protože děti za celý rok donesly do školky spoustu dobrot, rozhodli jsme se výlet pojmout jako cestu za pokladem.

Celý den začal netradičně. Nasvačili jsme se na zahrádce naší školky, vzali jsme si na záda batůžky s pitím a vydali jsme se na pěší cestu do Skalice. Cestou jsme pozorovali krásnou přírodu a také si všímali dopravních značek, o kterých jsme se zrovna učili. Po příchodu k paní učitelce Markétce se děti napily a mohly si pohrát se spoustou hraček. Některé děti si hrály v domečku, jiné grilovaly na dětském grilu a další si hrály na písku. Pan Pejs nám mezitím připravil grilované vuřty, které jsme s velkou chutí snědli. 

Po výborné svačince měly děti za úkol najít na zahrádce ukrytý poklad. Netrvalo jim to dlouho a poklad našly. Když ho otevřely, zjistily, že je to truhla plná samých dobrůtek. Děti si dobrůtky spravedlivě rozdělily, nejaké si daly do batůžku a některé rovnou snědly. Na zpáteční cestu jsme se vydali autobusem. Celý výlet jsme si velice užili. 

Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...
Čtyřlístek - Ce...

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz