MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 10.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg

Houbičky - První měsíc

Naše třída plná malých i o něco větších houbiček si v září nejvíce užívala pobytu na zahrádce, kde se společně poznávali s novými kamarády a s paní učitelkami. Společně jsme si hráli na pískovišti a využívali všech přírodních prvků, které máme na naší krásné zahrádce. Ovšem největší radost měli děti z nového doktorského vozíčku, který jsme dostali od maminky paní Venclové a tímto ji ještě jednou moc děkujeme. V září nás také navštívilo divadlo Koloběžka s pohádkou ,,O Koblížkovi‘‘, která se dětem moc líbila a užily si u pohádky spousty legrace. Děti se v září naučily nové básničky, písničky, cvičili jsme, malovali, ale také jsme se učili ovoce a zeleninu, které jsme společně ochutnávali a dokonce jsme si udělali i vynikající jablíčkový kompot.

A takhle nějak probíhalo září u Houbiček...

Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...
Houbičky - Prvn...

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz