MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 10.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg

Houbička - Týden barev

Minulý týden jsme si udělali barevný! Zaměřili jsme se hlavně na kytičky a barvičky. Každý den jsme se oblékli do jiné barvy a moc nám to slušelo! Ve žlutý den jsme si vyrobili naše společné houbičkové sluníčko a vyrobili jsme si kopretinky. V červený den jsme se zaměřili na vlčí mák a lásku, fialový den jsme si vyrobili kytičku fialku a zvoneček, modrý den jsme si udělali sportovní v tělocvičně. Překonávali jsme překážkovou dráhu a poslední den jsme si udělali zelený a vytvořili si barevné vázičky, kam jsme si poté nalepili barevné kytičky. A jako třešničku na dortu jsme si vyrobili barevné čelenky, kam jsme si přidělali každou splněnou barvičku za tento týden. Celé jsme si to parádně užili a těšíme se, co  nás bude čekat  příště.

 

Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
Houbička - Týde...
 

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz