MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 55.jpg

Jahůdka - V lese, jó, v lese

Podzimní počasí nám přineslo spoustu podzimních plodů, které se nám ve třídě rychle nahromadily. A proto jsme se je rozhodly řádně využít. S kaštánky jsme si stavěli, cvičili nebo se masírovali. Barevné lístečky posloužili jako oblečky lesním skřítečkům. Seznámili jsme se také se spoustou lesních zvířátek a ježkovi jsme pomohli najít cestičku do jeho domečku. Nejdříve jsme mu opatrně vystříhali bodlinky, potom jsme ho v krabici nabarvili pomocí kuličky a nakonec jsme mu na papír nakreslili klikatou cestičku.


Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
Jahůdka - V les...
 

Zřizovatel

Město Nový Bor

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

 

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 487 726 647
777 466 914
e-mail: ms.klicek@clnet.cz