MŠ KlíčekKytika Kalinova3 MŠ Kytička pohadka pulz

• dsc01996.jpg
  • dsc01997.jpg

KYTIČKA

Naše mateřská škola se jmenuje KYTIČKA.

Najdete nás ve dvou budovách v Kalinově ulici.
V první budově - krásné vile, jež pro naše účely byla zrekonstruována firmou BORSKÁ STAVEBNÍ v roce 2009, se nachází třída KOPRETINA. Kopretinka 6 let sloužila dětem ze smíšené třídy MŠ  a od září 2015 byly prostory upraveny pro potřeby BATOLECÍ TŘÍDY (dětí od 2 do 3 let).
Rekonstrukce druhé budovy začala v roce 2010 vybudováním kuchyně a třídy PAMPELIŠKA v přízemí firmou GEDOS. Rok poté firma STAMO vybudovala další dvě patra pro dvě třídy - třídu ZVONEČEK a třídu FIALKA.

V každé třídě máme zapsáno 26 dětí, tudíž naší školku navštěvuje 104 dětí ve věku 2,5 až 7 let.

Kam směřujeme

Motto:

"Žij vyrovnaně - trochu se uč a trochu přemýšlej a každý den trochu maluj a kresli a zpívej a tancuj a hraj si a pracuj."          / Robert Fulghum/

CÍL:

1/ Mateřská škola chce nabízet své aktivity především v oblasti hudebně dramatické tvorby. Děti mají možnost nacvičovat hudební pohádky a s nimi se účastnit regionálních přehlídek a soutěží mateřských škol.

2/ Rozvoj sportovních a hudebně pohybových aktivit bude umožňovat sportoviště v areálu školy. Dostatek všestranného pohybu pomůže dětem s poruchami řeči k rozvoji motorických dovedností.

3/Škola jako společensko - kulturní centrum bude v budoucnu aktivně spolupracovat s mateřským centrem, pořádat společné kulturní a sportovní akce pro děti a rodiče nejen z mateřských škol.

Kdo se na vás těší

V KYTIČCE VÁS PŘIVÍTAJÍ A TĚŠÍ SE NA VÁS TYTO PANÍ UČITELKY:

Třída PAMPELIŠKA - Dagmar Bláhová /zástupkyně vedoucí/ a  Bc.Veronika Nevřelová

Třída ZVONEČEK   - Iveta Lebrušková /vedoucí odloučeného pracoviště/ a Blanka Neumannová

Třída FIALKA - Ivana Kosorinská a Ludmila Týnková

Batolecí třída KOPRETINA - Eliška Havránková a Petra Marešová
                                     + chůvička Iveta Jankechová

O POŘÁDEK A ČISTOTU SE STARAJÍ

Lucie Vomlelová- školnice v Kytičce , Pavla Macurová - školnice v KOPRETINĚ a Dana Přibylová - uklizečka

KDO NÁM ZDRAVĚ A CHUTNĚ VAŘÍ?

Šárka Ďurišová - hlavní kuchařka, Ewa Stýblová - kuchařka

JÍDELNÍČEK NÁM PŘIPRAVUJE