MŠ KlíčekJablko G Svobody MŠ Jablíčko 05jablicko pulz

Velikonoční zajíček

Máme velkou radost, že se našeho "Putování s velikonočním zajíčkem" zúčastnily děti nejen z Jablíčka. I přes počáteční nesnáze (nějací "škodíci" nám hned druhý den zničili polovinu úkolů) se vše povedlo rychle napravit a vy jste nám poslali fotečky i videa.

Putování s velikonočním zajíčkem

„PUTOVÁNÍ S VELIKONOČNÍM ZAJÍČKEM“

(OD 29. BŘEZNA ODPOLEDNE DO VELIKONOČNÍHO PONDĚLÍ 5.4.2021)

Dříve než vyrazíte na cestu, vezměte si s sebou tužku a ozdobené velikonoční vajíčko. (papírové, polystyrenové, plastové, …)

Po cestě vás čekají různé úkoly, nezapomeňte si zapisovat písmenka do kartičky, aby tajenka byla úplná. Také se můžete při plnění úkolů vyfotit a fotečky poslat přes WhatsApp nebo na náš školkový email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

START – Ulice „U Vodárny“, podél zahrádek, za posledním velkým dubem vlevo si vezmete z kyblíku se zajícem kartičku. Na každém stanovišti zapíšete do kartičky pod daným číslem písmenko.

POPIS TRASY: Za poslední zahrádkou uhnete doprava, cesta vede okolo celé louky. Za altánem u lávky se dáte doleva a před stožárem elektrického vedení po cestičce uhnete vpravo. Nebojte se, cesta je označená fáborky.

CÍL – Na konci cesty vyplněnou kartičku vhodíte do kyblíku a v druhém vás čeká odměna (1). Nechte, prosím i pro ostatní děti. Předem připravené ozdobené vajíčko pověs na náš velikonoční strom („vajíčkovník“).

A ještě jedna fotečka ….

DOBROU ZÁBAVU VÁM PŘEJÍ „Jablíčka

ramovane obrazy zajicek a velikonocni vajicko kreslene ilustrace.jpg

Já jsem malý koledníček