Kytička Kalinova3

MŠ Kytička

Vážení rodiče, kdo potřebujete školku o prázdninách, nezapomeňte si podat přihlášku !

Pozor! Změna! – WorkSpace Europe CZVážení rodiče, vzhledem k tomu, že mateřské školy budou pravděpodobně uzavřeny do 25.5., upravuji pravidla pro podání příhlášky na prázdniny.
Pokud jste již neodevzdali, tak upravený formulář pro všechna pracoviště najdete ZDE.

Přihlášky můžete posílat elektronicky na adresy jednotlivých pracovišť (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), případně je můžete přinést po otevření školek.
Termín pro podání přihlášek je posunutý do 29.5.

Děkuji za pochopení.
I.Posseltová