Kytička Kalinova3

MŠ Kytička

Ve čtvrtek 22.března jsme v mateřeké škole KYTIČKA přivítali písničkami jaro. konal se tradiční SLAVÍČEK mateřských škol.Vybrané děti z pěti MŠ se sešly ve třídě ZVONEČEK, aby krásnými jarními a velikonočními písničkami oslavily příchod jara. Na úvod si děti z KYTIČKY připravily velikonoční vystoupení, kterým nabudily atmosféru. po úvodu následovala přehlídka krásných písniček v podání jednotlivých dětí. Po závěrečné písničce se všichni občerstvili- a to velikonočním cukrovím. Na závěr přišlo vyhodnocení dětí. Paní učitelky společně obdarovaly všechny děti diplomem, hračkou a perníkovým velikonočním zajícem. moc nás nepotěšilo počasí, neb místo sluníčka se ukázaly sněhové vločky. společným fotografováním jsme se rozloučili a popráli krásné jaro. Pohodové jarní dny přejeme z KYTIČKY i vám všem.

slavíček