Jablko G Svobody
MŠ Jablíčko 

„PUTOVÁNÍ S VELIKONOČNÍM ZAJÍČKEM“

(OD 29. BŘEZNA ODPOLEDNE DO VELIKONOČNÍHO PONDĚLÍ 5.4.2021)

 

Dříve než vyrazíte na cestu, vezměte si s sebou tužku a ozdobené velikonoční vajíčko. (papírové, polystyrenové, plastové, …)

 

Po cestě vás čekají různé úkoly, nezapomeňte si zapisovat písmenka do kartičky, aby tajenka byla úplná. Také se můžete při plnění úkolů vyfotit a fotečky poslat přes WhatsApp nebo na náš školkový email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

START – Ulice „U Vodárny“, podél zahrádek, za posledním velkým dubem vlevo si vezmete z kyblíku se zajícem kartičku. Na každém stanovišti zapíšete do kartičky pod daným číslem písmenko.

POPIS TRASY: Za poslední zahrádkou uhnete doprava, cesta vede okolo celé louky. Za altánem u lávky se dáte doleva a před stožárem elektrického vedení po cestičce uhnete vpravo. Nebojte se, cesta je označená fáborky.

CÍL – Na konci cesty vyplněnou kartičku vhodíte do kyblíku a v druhém vás čeká odměna (1). Nechte, prosím i pro ostatní děti. Předem připravené ozdobené vajíčko pověs na náš velikonoční strom („vajíčkovník“).

 A ještě jedna fotečka ….

DOBROU ZÁBAVU VÁM PŘEJÍ „Jablíčka

                    ramovane obrazy zajicek a velikonocni vajicko kreslene ilustrace.jpg

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

FMP ERN

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 777 466 915
777 466 914
e-mail: reditelka@msklicek.cz

Zřizovatel