Pohdka ikova5
MŠ Pohádka

infoVážení rodiče,
1. září zahájí MŠ Pohádka nový školní rok v náhradních prostorech v podkroví ZŠ náměstí Míru.

Vstup do budovy ZŠ - levý vchod z náměstí Míru, poté výtahem do podkroví
                              - otevřeno bude od 6,15 hodin
                              - u vchodu bude do 7,45 přítomna naše školnice p.Hodulíková, poté do 8,00 zaměstnanci ZŠ
                              - prosím, choďte včas

Šatna - při výstupu z výtahu budou na chodbě připravené štendry (stojany) s ramínky a lavičky. Zde se děti převléknou.
         - prosíme, přineste dětem s sebou podepsaný plastový box (cca 20x30 cm) na odložení náhradního oblečení.

Náhradní třída - děti budou pobývat v hudebním sále upraveném pro potřeby předškolního vzdělávání. Zde si budou hrát, cvičit, učit se, odpočívat i svačit.

Svačiny - budou dováženy z MŠ Kytička, naše p.kuchařka je dětem dopraví do třídy

Obědy - budou zajištěny školní jídelnou ZŠ, děti budou chodit z vycházek rovnou na oběd a poté se budou vracet do třídy k polednímu odpočinku

Způsob odpoledního vyzvedávání dětí bude upřesněn pedagogy MŠ Pohádka.

Stravné bude hrazeno stále na účet MŠ, stejně tak školné. Výše školného i stravného zůstává stejná jako na ostatních pracovištích.

Zveme všechny rodiče na schůzku, která proběhne v úterý 6.září v 16,00 hodin v podkroví ZŠ, kde dořešíme další podrobnosti, včetně odpoledního vyzvedávání dětí.
Pokud můžete, prosím, přijďte bez dětí.

Děkujeme.

Mgr. I.Posseltová