• Slideshow1.jpg
  • Slideshow2.jpg
  • Slideshow3.jpg
  • Slideshow4.jpg
  • Slideshow5.jpg

MS Pohádka 2023 1 kopieDěti z Pohádky se konečně dočkaly!!!

Na půl roku se malí Trpaslíčci a Kašpárci přestěhovali do náhradních prostor ZŠ náměstí Míru, aby v jejich školce proběhla dlouho očekávaná rekonstrukce. Ta obsahovala změnu vnitřního uspořádání místností, zvětšení prostor třídy v přízemí, novou kancelář a modernizaci školní kuchyně, včetně výtahu na jídlo do 1.patra. Všechny prostory nyní plně vyhovují hygienickým i bezpečnostním normám. Přestože  školka získala moderní tvář, podařilo se zachovat i několik původních prvků, např.krásně zrenovované staré dřevěné dveře a kovové zábradlí.
Za úspěšnou rekonstrukcí stojí firma BLÁHA trade s.r.o.
Slavnostního otevření školky se zúčastnili kromě zástupců vedení města i členové zastupitelstva, ředitelé škol i bývalí zaměstnanci MŠ, o kulturní zpestření se postaraly děti z Pohádky.

Děkujeme vedení města Nový Bor za šanci uskutečnit poslední potřebnou rekonstrukci novoborských mateřinek, děkujeme ZŠ nám.Míru za poskytnuté náhradní prostory a MŠ Kytička za pomoc se zajištěním svačin a praní prádla. Děkujeme firmě BLÁHA trade s.r.o. a odboru rozvoje města za skvělou spolupráci při rekonstrukci.
Velký dík patří zaměstnancům školky za bezproblémové zvládnutí stěhování i přípravu nových prostor a rodičům dětí za spolupráci i trpělivost.
Ivana Posseltová

Foto ze slavnostního otevření - Petr Germanič

https://skolkynovybor.rajce.idnes.cz/Otevreni_MS_Pohadka/

Foto z dopolední návštěvy pana starosty - Radmila Pokorná
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FMesto.Novy.Bor%2Fposts%2Fpfbid0BqPKmhQXhLd7D8tw9pcyM7GCtYQfEE9hJTYX2UXzAEKUVGA8PVmSWvGuHEfEsqsol&show_text=true&width=500"

O nás

Právní forma :
příspěvková organizace od 1.1.2003
IČO: 72 744 049
Identifikátor: 600 074 056

Podporují nás

FMP ERN

 

Kontaktujte nás

MŠ Klíček

Svojsíkova 754

473 01 Nový Bor
tel.: 777 466 915
777 466 914
e-mail: reditelka@msklicek.cz

Zřizovatel