MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

• v.jpg
  • x.jpg

Borůvka - trochu jiné kreslení

Když zasedneme ke stolečkům, tak malujeme, stříháme, lepíme, modelujeme, kreslíme a mnoho dalšího. A když jednou zase jdeme kreslit, tak nám zmizel papír… Ale co to? Nezmizel. Je jen přilepený zespodu stolu. A tak stačí jen si lehnout na zem pod stůl, vzít si tužku či pastelku a jde se kreslit. Kreslení vzhůru nohama byla nakonec ohromná zábava :-)

Borůvka - pouštění draka

Byl krásný podzim, vítr foukal, sluníčko za okny svítilo a volalo nás ven na pouštění draka. Drak létal, poletoval, dělal kotrmelce a už nám nakonec málem i uletěl… Paní učitelky pomohly dráčkovi do výše a děti ho přidržovaly. Byla to námaha, ale za tu krásu to stálo :-)

Borůvka - hrátky v lese

Krteček šel na houby a my směle za ním. A co jsme v lese viděli? – Houby. Dokonce jsme v lese potkali Houbičkovou vílu. Víla nám v lese schovala různé houby a my je všechny našli. A protože už se ochladilo a víla neměla teplé oblečení, ba ani domeček, děti jí s radostí z přírodnin hned několik chaloupek postavily. Tak snad se víle bude na zimu dobře bydlet…

Borůvka - motáme klubíčka přátelství

Započal nový školní rok a s ním přišly nejen nové básničky, písničky, hry, ale i nové paní učitelky a nové děti. A jak praví borůvková básnička: "Všichni jsme tu kamarádi, pomáháme sobě rádi", proto jsme se ihned vydali motat klubíčka přátelství a společně si hrát..