MŠ KlíčekKlek Svojskova3 MŠ Klíček pohadka pulz

Houbička - Pohádky a karneval

Rok 2019 pro nás začal pohádkou „Hrnečku vař“. Kouzelný hrneček nám dokonce uvařil i opravdovou kaši. Po pohádkách přišel na řadu karneval a i ten byl plný radosti, tancování a skotačení.

Houbička - Podzim

Na podzim se děti staraly o zahrádku – uklízely listí ale také cvičily, hrály si na zahradě i ve třídě, učily se spoustu nových věcí a vyráběly a tvořily – třeba dýně a stromy.

Houbičky - hrátky na zahrádce

Krásné podzimní počasí nás úplně lákalo ven, a tak jsme se teple oblékli a vydali jsme se naši zahrádku. Zde jsme si nejen pohráli, ale také rozvíjeli svoji hrubou a jemnou motoriku, zkoumali barevné listí a na závěr jsme si vytořili koncert v podobě hudební improvizace na zahradním xylofonu :-)

Houbička - uklízíme zahrádku

Jako správní zahradnící jsme se vydali jeden den uklidit naši zahrádku. Popadané listí ze stromů přikrylo i pískoviště a tak jsme se pustili do práce. A jak nám to panečku šlo pěkně od ruky. No, posuďte sami. Za odměnu jsme si pak na zahrádce pohráli :-)